Festa: Svetainės-baro „VERANDA“ 10 METŲ GIMTADIENIS!

> >

Festa: Svetainės-baro „VERANDA“ 10 METŲ GIMTADIENIS!

Gegužės 16 d. (VI) 20:00 val.

Svetainės-baro „VERANDA“
10 METŲ GIMTADIENIS!

Vieta:
Svetainės-baro „Veranda“ VASAROS TERASA

Džiazas:
DŽIAZUOJANTIS TRIO
Kęstutis Vaiginis – saksofonas
Arman Isojan - kontrabosas
Domantas Razmus – mušamieji

Projekto lyderis - vienas įdomiausių mūsų šalies džiazo saksofonininkų ir kompozitorių – Kęstutis Vaiginis. Olandijoje ir JAV studijavęs muzikantas jau ne vienus metus publiką žavi ir originalia kūryba, ir ambicingais tarptautiniais projektais – tarp jo partnerių buvo Barbara Dennerlein, Danielis Messina, Davidas Berkmanas, Edas Howardas ir daugelis kitų, o koncertų geografija nusidriekė nuo JAV iki Kinijos, Malaizijos, Azerbaidžano ir Pietų Afrikos. Bebop, Lotynų Amerikos, Afrikos muzikos potėpiais savo grojimą spalvinantis lietuvis pernai metais laimėjo Europamusicale muzikos apdovanojimą, taip papildydamas savo pasiekimų įvairiuose tarptautiniuose konkursuose sąrašą.

Armanas Isojanas studijavo smuiko specialybę Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijoje, šiuo metu studijuoja kontrabosą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Muzikantas grojo Klaipėdos muzikiniame teatre, Jurgio Barakausko diksilende. Jis pasirodo įvairuose projektuose ir džiazo sesijose, dalyvavo Klaipėdos pilies džiazo festivalyje, „Jazznica 2011” festivalyje Slovakijoje, tarptautiniame projekte “Divercities Grenoble 2012” Prancūzijoje.

Domantas Razmus mokėsi Pasvalio vaiku muzikos mokykloje saksofono specialybės, vėliau savarankiškai pramoko groti mušamaisiais, tapo kelių roko ir popgrupių nariu. Šiuo metu akademijoje studijuoja mušamuosius. 2012 metais būgnininkas buvo atrinktas dalyvauti tarptautiniame projekte „Traveling Youth Orchestra“, gastroliavo su juo užsienyje. Šiuo metu Domantas reiškiasi įvairiuose muzikiniuose projektuose, dalyvauja atvirose džiazo sesijose.


Rekomenduojame staliukus rezervuoti iš anksto bei
pasirūpinti tinkama apranga atsižvelgiant į galimas oro sąlygas.