Festa: JAZZ TRIO: piano / gitara / kontrabosas

> >

Festa: JAZZ TRIO: piano / gitara / kontrabosas

JAZZ TRIO: piano / gitara / kontrabosas
lapkričio 24 | 00:00 - 23:00

Edgar Sabilo – klavišiniai
Martin Majorov – gitara
Arman Isojan – kontrabosas

Edgar Sabilo – profesionalus džiazo pianistas muzikuojantis kone dvidešimt metų muzikos pažinimą pradėjo Balio Dvarionio muzikos mokykloje, studijas tęsė Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje bei Gnesino Akademijoje Maskvoje. Studiju metu tobulinosi Grioningeno Muzikos Akademijoje Olandijoje. Muzikinės patirties įgijo dalyvaudamas ir tapęs ne vieno konkurso laureatu. Šiuo metu pianistas bendradarbiauja su gerai žinomais Lietuvos džiazo muzikos scenos atlikėjais, aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose Olandijoje ir Rusijoje bei dažnai pasirodo Lietuvos muzikos scenoje.

Martin Majorov – džiazo gitaristas, muzikantas ir kompozitorius šiuo metu gyvenantis Groningene (Olandija). Paskatintas savo tėvų, baigė klasikinės gitaros klasę muzikos mokykloje Vilniuje ir nusprendė tęsti savo muzikinį kelią įstodamas į Prince Claus Konservatorijos džiazo skyrių Olandijoje. Gitaristas groja su įvairiais tarptautiniais džiazo projektais Olandijoje, yra dalyvavęs Assen Jazz Festival, Swinging Groningen Jazz Festival.

Arman Isojan studijavo smuiko specialybę Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijoje, šiuo metu studijuoja kontrabosą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Muzikantas grojo Klaipėdos muzikiniame teatre, Jurgio Barakausko diksilende. Jis pasirodo įvairuose projektuose ir džiazo sesijose, dalyvavo Klaipėdos pilies džiazo festivalyje, „Jazznica 2011” festivalyje Slovakijoje, tarptautiniame projekte “Divercities Grenoble 2012” Prancūzijoje.

„Veranda“ – džiazuojam skaniai!