Festa: DEW: BLEAKER & RIZ FRESCO (UK)

> >

Festa: DEW: BLEAKER & RIZ FRESCO (UK)

DEW klubas naujus metus pradeda stipriais pareiškimais ir skelbia 2016-uosius club ritmų metais. Tai DEWFORANIMALS darys ne tuščiomis ir pristatys kompanijos autoritetus, kurių kūriniai dažnai skambėjo dewforanimals naktyse, kurie įkvėpė ne vieną DJ JM ir boikafé // boiκαφέ (aka Justicious) kūrybos vakarą, kuriems atėjo laikas susipažinti su užsienyje jau pagirta DEW vakarėlių publika.

Susipažinkite:

Bleaker yra Gang Fatale šeimos narys ir Unknown To The Unknown leidybinės kompanijos atstovas, kurio singlą Hype (Funk) FACT mag įterpė tarp 25 geriausių 2015 metų klubinės muzikos kūrinių. Bleaker metai tikrai buvo puikūs - jis gavo palaikymą iš DJ Haus ir LuckyMe, grojo Boiler Room, išleido pirmąjį savo LP. Perspektyvus talentas į Vilnių atvyks su krūva plokštelių ir galbūt iš jų ir pagros!

RIz Fresco (dar neseniai Rara Fatale) kartu su Neana įkūrė Gang Fatale komandą, subūrusią club muzikos kūrėjus Basile, Kieran Loftus, Trap Door, Sheen. Pernai kompanija išleido jau trečią „Pleasures & Qs“ kompiliaciją, sulaukusią nuoširdaus scenos palaikymo. Be viso to, Riz Fresco kuruoja Gang Fatale laidą NTS radio eteryje.

Du puikūs bičiuliai pasiruošę iš arčiau susipažinti su Vilniaus naktimi, just do it.
---

BLEAKER
(Unknown To The Unknown, Gang Fatale, UK)
https://soundcloud.com/bleaker-1

RIZ FRESCO
(Gang Fatale, UK)
https://soundcloud.com/rizfresco

DJ JM
(dewforanimals)
https://soundcloud.com/deejay_jm

BOIKAFÉ
(dewforanimals)
https://soundcloud.com/boikafe

DAIVAI DAVAI
(dewforanimals)
https://soundcloud.com/daivadavai

---

3 € su Studio 9 aplikacija (iOS ir Android vartotojai appsą gali siųstis tiesiai iš čia: http://onelink.to/fuaegk)
5 € kitiems

Studija pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiškinimo.