Festa: TribalVibe koncertas

> >

Festa: TribalVibe koncertas

TribalVibe

Tadas Pasaravičius - tenor sax; Deimantas Balys - guitar; Dominykas Žernys - bass; Dovydas Stoškus - drums.

"Gatvės Muzikos Diena" tai laisvos kūrybos, muzikantų ir visuomenės bendravimo šventė. Kultūros savanoriai padeda atrasti vieną ar kitą grojančią grupę. Po visos dienos muzikinių įspūdžių, laisvai besiliejančių improvizacijų, męs norime pasidalinti savu požiūriu į muziką bei mus inspiruojančią aplinką. Todėl atėjus vakarui, bei saulei nusileidus, norime pakvieti visus kauniečius, bei miesto svečius užeiti į "Punto Jazz palėpę" pasiklausyti jazz muzikos, pasidalinti patirtais įspūdžiais bei muzikiniais išgyvenimas ir tuo pačiu užbaigti šią nuostabią šventę.

Pastaruoju metu Lietuvoje auganti jaunoji džiazo karta
stebina profesionalumu bei originalumu, o naujai susikūrę ansambliai netrunka sudominti savo išskirtinumu. Šiemet festivalyje Kaunas Jazz pasirodęs džiazo kolektyvas TribalVibe tikisi nustebinti ir nepalikti abejingų. Keturi jauni Vilniaus kolegijos Menų fakulteto studentai savo muzikines jėgas suvienyti nusprendė dar visai nesenai - praeitų metų rudenį, tačiau apie juos galima išgirsti vis daugiau teigiamų atsiliepimų.

Ką reiškia toks gan mistiškas pavadinimas? Grupės lyderis Tadas Pasaravičius sufleruoja, jog žodis tribe atspindi tarp grupės narių susiformavusią draugiją kuri yra tarsi gentis, o vibe - tai tinkamiausias žodis apibūdinti tam pakylėtam jausmui, kurį palieka gera muzika; tokį jausmą jie stengiasi kurti.
Tado muzikinio kelio istorija primena dažnai girdimas - saksofonu jis pradėjo groti ne savo noru - tėčio liepiamas, tad šis užsiėmimas nebuvo mėgstamiausias. Pabaigęs muzikos mokyklą vaikinas negalvojo sieti gyvenimo su muzika, tačiau prabėgus metams pajuto, kad muzika visgi tapo reikšminga jo gyvenimo dalimi ir nusprendė toliau gilintis į šią muzikos sritį. Dabar Tadas žavisi tokiomis džiazo legendomis kaip Miles Davis, John Coltrane, Avishai Cohen, Liudu Mockūnu, Janu Maksimovičiumi, The Jazz Messengers. Tačiau grupėje jis nėra vienintelis kūrėjas - kiekvienas narys įneša savo muzikines idėjas, kompozicijas ir kartu jas plėtoja. Kaip savo stilistinę kryptį grupė nurodo modalų/modernų džiazą, tačiau tikrasis "aš" visgi slypi improvizacijose.


Bilieto kaina: 3 Eur