Festa: Stayer's sounds & be my guest - vol. 7 /w Dj Tommy Cue

> >

Festa: Stayer's sounds & be my guest - vol. 7 /w Dj Tommy Cue

★ Rezidentní noc ★ Stayer's sounds & be my guest ★
-> Už sedmí v sérii velkolepých mejdanů značky Stayer's sound v clubu Nova Lisboa.
Tvůj skutečný klubový zážitek plný emocí, vzrušení a úžasu - to je noc, která se ti zaručeně zaryje do paměti pod štítkem Stayer's sound! ;)

★4/10/2014★DOORS OPEN 20:00★VSTUP PRO DÁMY ZDARMA★ VSTUP PRO PÁNY 50,-Kč★ PRO PLATÍCÍ WELCOME DRINK ZDARMA!!!★

★ Nova Lisboa music club - Argentinská 702/1, Praha 7 - Holešovice ★

★DJ STAYER★
www.djstayer.cz
www.facebook.com/DJStayerCZ
www.mixcloud.com/DJStayer

DJ Stayer je mladý talentovaný DJ (vlastním jménem Michal Brabec), který se za mixem pohybuje už od svých patnácti let.. Co se týká hudby, tehdy začínal na diskotékových hitech, klasické komerci z rádií a oldies. Postupem času se však propracovával přes housové remixy současné komerce k progressive, electro a deep housu.
První zkušenosti s hraním v clubu získal v „Big Daddy’s Garage Music Bar“, následoval Popocafepetl Michalská a průběžně se propracovával do clubů větších a větších…

První zásadní zlom pro něj nastal ke konci roku 2012, kdy dostal šanci se ukázat vedle Dje Windsanda v clubu P.M.
Několikrát byl pozván jako support dj a za poměrně krátkou dobu z něj udělali rezidentního DJe clubu. Tam pečlivě zdokonaloval techniku míchání právě tam nejvíce vyrostl..
V létě 2013 začal spolupracovat s Los Studentos & Young Tours a byl pozvám na Řecké Corfu, kde měl týdenní tour po těch nejlepších clubech na Corfu.
Koncem tohoto roku přišel druhý velice podstatný posun, když se stal rezidentem v YourMom.cz – event agency.
V létě 2014 byl opět pozván od Los Studentos & Young Tours na Bulharskou Sunny Beach, kde měl několik vystoupení v celkem 8 clubech.

Nyní jeho sety výběrem tracků zasahují do mnoha stylů, nejlépe charakterizované na pohodové vlně vocal deep housu, následně clubdance s trochou komerce a přes festivalový progressive house graduje v tvrdé electro dupačky.

"Za mixem je mým cílem přimět lidi k tanci a vytvořit tu nejlepší atmosféru, vnímat hudbu jako prostředek pro vyjádření emocí a vydat ze sebe to nejlepší co se dá."

V současné době je rezident DJ v Pražském P.M. clubu, Solidní Jistotě, Nova Lisboa Music Clubu, YourMom.cz - event agency a v Be XSited Tour.
Také spolupracuje s Crazy Monkey Production, PartyNow, Los Studentos & Young Tours, PhotoBrothers, Minogen, Ancora, Vaše Liga a SafeLife.

Vystupoval v clubech jako:
(ČR) - Retro Music Hall, P.M. Club & Cocktail bar, Hany Bany, Solidní Jistota, Magnum Club, Theatro Music Club, Atelier Club, Zephyr, G1 club & lounge, StaGe Club, El Magico, Music Club Zaragoza, Insomnia music club, Fridays ALL in CLUB - (ex Club 40), Chicago Music Bar, Music Club GATO, Jack's Legendary Bar, Popocafepetl Michalská, Big Daddy's Garage Music Bar, Staré Lázně, Music Club Calypsso, Whiteblue Music Club, Euphoria club, Pravda Music Bar, Klub Lávka, Progress, Nova Lisboa Music Club, Disco Club Tobogán, a další..
(GR) - B.E.D., Palazzo, Cargo, S.O.S.,Crossroad
(BG) - Disco Revolution, Den Glade Viking, Club Iceberg, Lazur club, Disco Orange, The Bounce , Oxygen club, Hollister
Rádio - SeeJay Rádio

Guest: ★DJ TOMMY CUE★
www.facebook.com/Tommy.cue.cz
www.HULKSHARE.com/TommyCUE
www.soundcloud.com/dj_tommy_cue
www.mixcloud.com/Tommy_cue/
www.youtube.com/user/djtommycuecz
www.plus.google.com/u/0/106224076393517684638/

Na pražské scéně působí od února 2013. Za tu dobu si stihl zahrát už v několika podnicích, jako je Atelier, YES club, Reston, BPM Kladno, Solidní Jistota, VIP dance club v Myslíkově ulici, Nova Lisboa music club atd..

★ House music all night long
- (Vocal) Deep House
- Progressive & Electro house
- Komerce v top tanečních remixech

★ Profesionální barmani a sexy obsluha


★REZERVACE/RESERVATION★
tel. +420 728 722 185
mail. club@novalisboa.cz

Convidado: Ivana Hysková, Karolína Papoušková, Tereza Palanová, Honza Řičica, Kateřina Mištinová, Aleš Sedlák, Petra Dupalová, Luccinka Tokaryková, Petr Klouda, Natálka Chamrádová, Baška Kobliková, Ondřej Bukáček, Barbora Popelková, Adéla Háková, Lůcinka Svobodová, Ondřej Douša, Lena Kozelková, Daniel Gekon Vrána, Martin Čihák, Jiri Vokáč Čmolík, Vašík Brůža mais »