Festa: Naujamiesčio dienos: Uždarymas

> >
Naujamiesčio dienos: Uždarymas

Discoteca: LOFTAS

Vão comparecer: 4
Data: 13.12.2017 18:00
Morada: Švitrigailos str. 29, Naujamiestis, Vilnius, Lithuania | Mostrar no mapa »

Ir »

Fotos da festa

Avisamos-te assim que estiverem disponíveis as fotos da festa.

Festa: Naujamiesčio dienos: Uždarymas

Gruodžio 13-ąją, trečiadienį, Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas.

„Naujamiesčio dienos“ startavo lapkričio 26-ąją su šeimų ir jaunimo savaitgaliu, kuriame maži, jau paaugę ir visai suaugę pažindinosi su Naujamiestyje įsikūrusiomis laisvalaikio pramogomis, linksminosi ir diskutavo. Gruodžio 10-ąją „Naujamiesčio dienos“ į būrį sukvietė Vilniaus senjorus.

Pirmą kartą menų fabrike „Loftas“ vykusias „Naujamiesčio dienas“ užbaigs smagus uždarymo renginys į kurį gruodžio 13-ąją kviečiami visi jau dalyvavę ir dar „Naujamiesčio dienose“ nebuvę. Uždaryme susirinkusiuosius šokdins muzikos grupė balú. Vaikų lauks žaidimų kambarys, pripučiama pilis, gardi cukraus vata, popkornai, piešinukai ant veidų ir dar daug daug pramogų. Taip pat visi leisis į diskusijas apie Naujamiesčio šiandieną ir ateitį bei antrinių žaliavų naudą, gamins rankų darbo Kalėdines dovanas ir mėgausis naujomis pažintimis.

Viso renginio metu skanausime Valgomasis vaišėmis. Jos, kaip ir visas renginys, NEMOKAMAI.

Visa renginio PROGRAMA:

LOFTO salė:
18 val. - durys

19 val. - Diskusija „Naujamiesti, kas naujo?“
Diskusijoje dalyvauja: Kūrybinių industrijų parko "Architektūros centras" vadovė, Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos valdybos narė Aida Štelbienė, taip pat nekilnojamo turto ekspertas Tomas Grižas, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos "Vilniaus Viltis" vadovė Birutė Šapolienė ir seniūnaitijos seniūnaitė Julija Besevičienė.

20 val. Diskusija „Antrinis dizainas: absurdas ar kelias darnaus vartojimo link?“ Diskusija darnaus vartojimo, aplinkosaugos ir ekologijos temomis vyks kartu su „Reach for Change“ pokyčių lyderiu, socialinės iniciatyvos „Kūrybos kampas 360°“ įkūrėju Giedriumi Buču. Diskusijos metu bus pristatyta antrinio dizaino reikšmė ir problematika bei diskutuojama apie darnų vartojimą ir aplinkosaugą, apie mūsų atsakomybę ir galimybę keistis.

21 val. balú koncertas

ABOVE (antras aukštas) salė:
18 – 20 val. - atviras vaikų žaidimų kambarys
18 – 21 val. kūrybinės Kalėdinių dovanų dirbtuvės Aukštamiesčio kūrybinės dirbtuvės

Projekto partneris Vilniaus miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt