Festa: ROKOTEKA ★ Gyvai: Svaras 409 ir Fake The Face ★ šeštadienį nuo 20:00.

> >

Festa: ROKOTEKA ★ Gyvai: Svaras 409 ir Fake The Face ★ šeštadienį nuo 20:00.

Šį šeštadienį, Lietuvoje šurmuliuojant „Gatvės Muzikos Dienai”, klubas „Domino“ nusižengs klubinės kultūros principams ir atvers duris gero roko mėgėjams. Nuo 20 val. startuos pirmoji „Domino“ klubo istorijoje „Rokoteka“.

Lietuvos roko legenda - nuo 1985 metų gyvuojanti grupė. Tai - „Svaras 409” - grupė, kurią kadais įvertino Laima Vaikule, Raimonds Pauls ir kitos muzikos garsenybės, o dabar – ir pats laikas. Grupės „Svaras 409” 30-mečio koncertus planuojantis dainų autorius ir atlikėjas Ričardas Vymeris su savo muzikantais perims „Domino“ diskoteką ir vienam vakarui ją pavers „Rokoteka“. Apsilankę gyvoje roko diskotekoje, ne tik išgirsime „Svarą 409”, tačiau ir turėsime unikalią galimybę susipažinti su nauju, dar spaustuvės dažais kvepiančiu grupės dainų albumu „Nes tai – Lietuva“.

Po „Svaro 409“ koncerto „Rokotekoje“ driokstels išskirtinė šeštadienio staigmena – iš Italijos į „Domino“ klubą vienintelio koncerto Lietuvoje atvykstanti „Fake The Face“ grupė.

▶ ,,Rokotekos” durys atidaromos 20:00 val.
▶ Koncertų pabaiga 23:00 val.
▶ Net jei ir neęsate tikro garso gerbėjas – neišsigąskite, 23 val. klubo raktus rokeriai grąžins „Domino“ diskžokėjams, kurie užkurs įprastą klubinę programą ir linksmybes iki pat ryto. Daugiau info apie naktinę dalį, kuri vyks nuo 23 val. čia: goo.gl/JFT6oA

★ Staliukų rezervacija tel. 8-621-61616