Festa: „Foje“ ex-narių grupės „Kiti kambariai“ koncertas

> >

Festa: „Foje“ ex-narių grupės „Kiti kambariai“ koncertas

Išsiskyrus grupei „Foje“, jos nariai groti nenustojo: Arnoldas Lukošius, Darius Burokas ir Algis Kriščiūnas kūrė muzikinius projektus.

Ieškodami savo muzikinės krypties, ex-„Foje“ nariai išmėgino įvairius žanrus, o 2016 metų vasarą, susitikę su vokalistu Žilvinu Sebeika, grįžo prie stiliaus, kuriuo grojo su „Foje“.

Ir dabar jie čia – savo sparčiai populiarėjančiomis, senais gerais „Foje“ laikais dvelkiančiomis dainomis ir nauju pavadinimu „Kiti kambariai“, kuris iš pradinio šios istorijos kambario („fojė“) veda toliau ir savotiškai pratesia legendine tapusios grupės legendą.

Kodėl „Kiti kambariai“? Įsivaizduokite, kad pereinate fojė: prieš jus atsiveria kiti kambariai – dar nepažinti, pilni paslapčių ir atradimų. Štai tuose kambariuose ir esame...

Galima sakyti, kad tą akimirką grupė grįžo – su nauju pavadinimu „Kiti kambariai“, naujomis dainomis ir tuo pačiu melodingu bei romantišku skambesiu, kuriuo išsiskyrė „Foje”.

Muziką kuria visa grupė, tekstus – buvęs „Foje“, dabartinis „Kitų kambarių“ būgnininkas Algis Kriščiūnas.

„Kodėl dainuojame lietuviškai? Nes mums vis dar svarbu, kad klausytojai suprastų kiekvieną žodį: dainos siela yra melodijoje, o esmė – tekste. Kalbame apie svarbius dalykus, todėl norime, kad mus išgirstų“.

Grupės kūryba skamba čia: https://goo.gl/4B8mrA

Bilietų ieškokite ČIA: https://tickets.paysera.com/lt/event/kiti-kambariai-ex-grupe-foje , bilietai brangs nuo lapkričio 10 d., skubėkite įsigyti!

DOMINO staliukų rezervacija - nemokama,
vietas iš anksto rezervuokite tel. 8 652 41444.

Laukiame Pramonės g. 1B, Alytuje!